O firmie

Producent: Lafeber Company 

Firma Lafeber Company została założona w Stanach Zjednoczonych przez rodzinny duet lekarzy weterynarii z wielką miłością do zwierząt, i szczególną pasją do ptaków. Wszystko zaczęło się w latach 70., kiedy Dr T.J. Lafeber, na zapleczu swojej kliniki weterynaryjnej w Chicago, opracował recepturę pierwszej komercyjnej karmy dla ptaków. Dziś receptury są opracowywane przez jego syna, dr. Teda Lafebera III, wraz z najlepszymi lekarzami weterynarii i dietetykami zwierząt w kraju.

Celem Lafeber Company jest poprawa życia zwierząt dzięki najnowocześniejszym metodom żywienia i najwyższej jakości praktykom produkcyjnym. Firma koncentruje się na żywności premium dla ptaków towarzyszących oraz na dietach stosowanych w krytycznych stanach chorobowych dla różnych zwierząt.

Zakład produkcyjny Lafeber Company znajduje się na rodzinnej farmie Lafeberów, gdzie wytwarzane są wszystkie produkty. Pozostając wierni swojemu motto - „Dbając i pracując dla zdrowia zwierząt” - firma stworzyła platformę Veterinary Resources, aby zaoferować lekarzom weterynarii, rehabilitantom i dietetykom zwierząt stale rosnącą bazę wiedzy, bogatą w artykuły, materiały edukacyjne, czy filmy instruktażowe.

 

 

 

Więcej informacji:
www.lafeber.com
https://lafeber.com/vet

 

Polski dystrybutor produktów EmerAid: Granum Animal Nutrition

Granum Animal Nutrition jest polską firmą rodzinną powstałą w 1990 roku. Prowadzona jest przez lekarza weterynarii Krzysztofa Jasińskiego — specjalisty z zakresu żywienia i dietetyki zwierząt z ponad 30-letnim stażem, jego dwóch synów, również lekarzy weterynarii, i córki — magister farmacji. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości karm dla zwierząt hodowlanych, towarzyszących, egzotycznych, laboratoryjnych, łownych i dziko żyjących.

Wychodząc naprzeciw potrzebom polskich lekarzy weterynarii, rehabilitantów i dietetyków zwierząt, Granum Animal Nutrition, przy współpracy z Lafeber Company, poszerzyło swoją ofertę o karmy ratunkowe EmerAid.

Więcej informacji:
http://www.granum.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl